Аукціони необробленої деревини в електронній системі Prozorro

Сьогодні кожен клієнт в системі Prozorro https://sale.uub.com.ua/ru/filter/wood може стати учасником торгів на необроблену деревину. На цьому етапі цей напрямок бізнесу надзвичайно важливий, оскільки країна виграє лише від розвитку ринку збуту деревини за допомогою сучасної системи онлайн-торгівлі.

Яка мета торгів на необроблену деревину?

В електронній торговій системі лісогосподарські компанії пропонують на продаж вироби з дерева, які отримують шляхом поділу зрублених колод та дерев на окремі елементи для їх подальшої переробки. З 2016 року різноманітне комунальне і державне майно успішно продається через систему Prozorro. Сучасна система забезпечує ефективний, швидкий і повний продаж круглих лісоматеріалів.

Важливою особливістю аукціонів є те, що вони проводяться відкрито, що дає можливість уникнути корупції та відкатів. Завдяки прозорим аукціонам кожен може спостерігати за процедурою торгів у будь-який час і в будь-якому місці, а також робити скарги та коментарі.

Необроблена деревина – як бути учасником?

Щоб стати учасником реалізації круглої деревини, громадяни повинні зареєструватися на платформі Прозорро.Продажі. Ці онлайн-платформи є посередниками між урядом лісовими підприємствами та потенційними покупцями деревини.

На порталі «Української універсальної біржі» учасникам аукціону надається доступ до їх особистого кабінету, де вони можуть стежити за актуальними пропозиціями, отримувати інформацію про аукціони та навіть подавати заявку. Інноваційна система ProZorro.Sale полягає у 100% відкритості та публічності торгового процесу — до самого кінця аукціону замовник не може жодним чином взаємодіяти з авторами ставок, а перевірка поданих документів проводиться після аукціону.

Як я можу взяти участь у тендері з продажу необробленої деревини на веб-сайті УУБ

Участь в аукціоні з продажу круглих лісоматеріалів «Українська універсальна біржа» надає можливість як фізичній особі, підприємству, так і будь-якому громадянину України. Що мені потрібно зробити:

  1. зареєструватися на платформі;
  2. вивчити виставлені лоти;
  3. вибрати відповідну партію;
  4. ознайомитись з умовами реалізації;
  5. подати заявку на участь в аукціоні в кабінеті УУБ;
  6. зробити ставку на вибраний лот;
  7. пройти кваліфікацію;
  8. стати переможцем аукціону;
  9. підписати угоду.

На веб-сайті «Української універсальної біржі» громадяни можуть взяти участь у продажі твердих порід деревини, круглих лісів, хвойних порід деревини, відходів, тирси, паливної деревини.

На офіційній платформі УУБ sale.uub.com.ua ви можете побачити всі пропозиції, які є в системі Prozorro. Щодня ми інформуємо наших клієнтів про нові аукціони, а ваш особистий менеджер допоможе пояснити незрозумілі моменти щодо аукціонів та використання послуги. Робота біржі розпочалась у 1997 році, і сьогодні Українська універсальна біржа є однією з самих досвідчених платформ, що надає широкий спектр послуг з продажу та купівлі майна різної форми власності.