Чому продаж арештованого майна переходить в онлайн?

Упор на розвиток інтернет-технологій привів до появи величезної кількості корисних ресурсів, якими можна користуватися не виходячи з дому. Яскравим тому прикладом стали аукціони. Сьогодні традиційні торги проводяться тільки у виняткових випадках. Отже, почали з’являтися спеціалізовані майданчики. Шлях був довгим, але тепер реалізація конфіскованого майна проводиться на спеціальному сайті «Прозорро.Продажі». Але чому все відбувається саме так?

Переваги інтернет-аукціонів

Раніше за легальну реалізацію конфіскату на території нашої країни відповідав офіційний сайт, розроблений і введений Міністерством юстиції України. Але якість роботи самого механізму залишало бажати кращого. Тепер завдяки функціонуванню сучасних онлайн-аукціонів неможливо не відзначити ряд переваг.

  1. Повна прозорість кожної угоди. Тепер кожен бажаючий має можливість не тільки перевірити лот, але і дізнатися про його подальшу долю. Така можливість з’явилася прямо на сторінці з опублікованими лотом.
  2. Оперативність реалізації. Тепер банківським організаціям не доведеться місяцями чекати, поки заарештована власність не буде остаточно реалізована на вторинному ринку.
  3. Безпека угоди. Можна не турбуватися, що після виграшу лот віддадуть комусь іншому, повернувши первісний заставу (як це було раніше). Усі наступні маніпуляції з придбаним майном легко простежуються через сторінку лота.
  4. Широкий асортимент. Тут можна знайти практично все, що завгодно — нерухомість, землю, транспортні засоби, техніку (офісну, промислову та так делее). Завдяки величезному каталогу збільшується інтерес до аукціонів в цілому.
  5. Доступна вартість. У порівнянні з аналогічними товарами, доступними на вторинному ринку, ціна конфіскованих лотів, реалізованих через аукціон, є куди меншою.

Де взяти участь в торгах?

Єдиним державним аукціоном, що здійснює продаж конфіскованих речей, є портал «Прозорро.Продажі». Але перед тим як приступити до його використання, настійно рекомендується перейти на сайт uub.in.ua. Адже саме тут доступна величезна кількість корисних статей, мультимедійних та інших матеріалів, що дозволяють спростити пошук і покупку.