Українська енергетична біржа

ТБ «Українська енергетична біржа» (ТБ «УЕБ») — товарно-сировинна біржа, яка зараз видається абсолютним номером один серед українських бірж. Представники ринків енергетики, як природний газ, нафта, продукти нафти, зріджений газ, вугілля, і газоконденсат вже оцінили переваги покупок і продажів ресурсу за допомогою інтернет-біржі ТБ «УЕБ» www.ueex.com.ua.

Зараз для товарної біржі «УЕБ» продаж реалізовують більше 900 компаній. У торгах на біржі беруть участь невеликі підприємці ринку, інтернаціональні компанії, великі світові торгові майданчики і національні корпорації, наприклад: Trailstone, MET Group, DufEnergy, JKX Oil&Gasplc, АТ «Укргазвидобування», АТ «Укртранснафта», група компаній ДТЕК, ДП НАЕК Енергоатом, ПрАТ «Укргідроенерго», ДП «НЕК Укренерго», ТОВ «ГПК Нафтогаз Трейдинг» і інші.

Участь в біржових онлайн-торгах на ТБ «УЕБ» допоможе вам гранично швидко і виграшно купити або продати енергетичні ресурси, не покидаючи власний кабінет, використовуючи торгову онлайн-систему ТБ «УЕБ», а також приєднатися до групи кращих і передових бірж.

Протягом своєї роботи організація ТБ «УЕБ» надає допомогу ринковим професіоналам — державним і приватним підприємствам — зменшити економічні та промислові ризики, які пов’язані з закупівлею і продажом енергоресурсів. Ми залучаємо найкращі всесвітні технології та практики для ринку України, щоб зробити його чистим, конкурентоспроможним і продуктивним. Товарна біржа «УЕБ» перебуває у списку інтернет-майданчики продажів Prozorro. Вона є учасником Американської торгової палати, Європейської Бізнес Асоціації та Асоціації «Біржовий і електронного майданчика». Це прозора та чесна біржа, на який проведено безліч торгів є важливою, котирування якої рекомендовано спиратись, як на найбільш надійне джерело.

Щоб вважатися успішними, мати потенціал скласти ризики ринку, перевірити тренди, організувати торговельні стратегії, укласти вигідні договори необхідна надійна інформація по ринку з перевірених першоджерел. Є велика кількість інформаційних джерел, проте надійні і перевірені дані можливо отримати виключно від першоджерел. Біржа енергетики в Україні на даний момент є унікальним джерелом доречних біржових оцінок українських енергоресурсів.