Заробіток на копірайтингу та рерайтингу

Копірайтинг це один з найреальніших (для новачків) спосіб заробітку грошей в Інтернеті. Від вас буде потрібно тільки вміння писати тексти, грамотність і хороший стиль. Суть цього способу заробітку в тому, щоб писати тексти і продавати їх на спеціальних біржах контенту.

В мережі постійно з’являється безліч сайтів, яким потрібен якісний контент, так що роботи у копірайтерів завжди предостатньо

  • Копірайтинг — це написання унікальних текстів на різні тематики.
  • Рерайтинг — переписування чужих текстів своїми словами для того, щоб зробити їх унікальними для пошукових систем.

Всі ці тексти купують вебмастери, яким вони потрібні для наповнення сайтів контентом. Виконувати копірайтинг і рерайтинг можна на замовлення, якщо у вас є клієнти. Але для новачків набагато простіше писати тексти і виставляти їх на продаж на біржах контенту.

Отже, схема заробітку на копірайтингу така:

  • Реєструємося на біржі контенту.
  • Визначаємо, тексти на які тематики користуються попитом, які ціни актуальні для новачків. (Підказка: є чому повчитися у досвідчених копірайтерів з великим рейтингом).
  • Пишемо тексти і виставляємо їх на продаж (виставляємо не завищені ціни).
  • Продаємо перші тексти і піднімаємо собі рейтинг (рейтинг дуже важливий на таких біржах).
  • Після досягнення мінімальної суми виводу виводимо гроші.

Рекомендуємо вам також переглянути наступну статтю, якщо ви шукаєте інформацію про те як заробити в гривнях https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/303-zarobitok-v-interneti-v-grivnyakh.html.

Ще одна порада: щоб статті продавалися, потрібно їх писати на актуальні теми. Щоб дізнатися популярні теми, потрібно подивитися список пошукових запитів клієнтів (тобто, дізнатися, що вони шукають на сайті). На Textsale це можна зробити в розділі «пошукові запити», який розташований у верхньому лівому кутку сторінки. Деякі теми завжди популярні на біржах контенту.

Наприклад, «нерухомість», «весілля», «свята» і інші комерційні теми. Але не варто виставляти на продаж статті про історію або свої художні твори (розповіді, вірші і т. д.). Навряд чи хтось буде купувати такий контент. Щоб забезпечити собі хороший заробіток на копірайтингу і рерайтингу, статті треба писати кожен день.

Хоча б, по три статті в день. Тоді вони будуть стабільно продаватися. Після перших продажів у вас сильно підвищиться мотивація і робота почне приносити задоволення.

Скільки можна заробити на копірайтингу

Якщо копірайтер працює безпосередньо з замовниками, то його зарплата може обчислюватися тисячами доларів. Але до такого рівня ще треба дорости. В цілому, новачкові цілком реально заробити близько 100 доларів за перший місяць на біржах контенту, якщо писати по кілька статей в день і при певній удачі. Надалі, зростання вашого заробітку буде залежати тільки від вас і вашого розвитку в цій галузі. Через кілька місяців ви зможете дійти до заробітку 300-350 доларів в місяць. Далі все буде залежати тільки від вас і від вашого підходу.

Поради для початківців копірайтерів

  • Для копірайтера важливо вміти швидко друкувати. В інтернеті є статті про те, як швидко цьому навчитися.
  • Вчіться у більш досвідчених копірайтерів, з хорошим рейтингом. Наприклад, на textsale є топ копірайтерів. Зайдіть і подивіться, на які теми вони пишуть статті, якого обсягу. Ця інформація може вам стати в нагоді в подальшому.
  • Має сенс зареєструватися відразу на декількох біржах контенту, для того щоб швидше знаходити більш вигідні замовлення.

Якщо ви хочете спробувати якісь дійсно прибуткові напрямки, то тут можна дізнатися як заробити 100 доларів в день https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/280-yak-zarobiti-100-dolariv-v-den.html.